Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přátelská utkání

Jenišovice - Bořice  0-0

Sestava: Pospíšil-Němec-Hanák-Kučera M.-Horák Z.

Matěna D.-Matěna J.-Horák D.-Fidler

Havlíček T.-Lintner

Střídal: Slavík           

Ve velkém vedru na špatném,nerovném terénu se hrála spíše kopaná,v prvním poločase byla hra vyrovnaná,domácí nedali penaltu /tyč/.ma si vytvořili jedinou šanci zápasu kdy Havlíček T.sám před golmane dal vedle.

Druhý poločas jsme nezačali špatně,měli jsme optickou převahu a vypadalo to,že budeme mít do konce zápasu navrh. Opak byl ale pravdou,postupně se nám zranilo několik hráčů a my měli na střídání jen jednoho hráče, a jen díky golmanovi Pospíšilovi který chytil minimálně  pět 100% šancí domácích .My si už vyloženou šanci nevytvořili a tak jsme byli rádi,že se kopaly penalty.Ty překvapivě naši všechny proměnili /Fidler,Havlíček T.Slavík,Němec a Kučera M./.Jeden domácí dal do tyče a tyče ven,takže jsme měli zase štěstí.

Určitě máme co zlepšovat,protože 2-3 nahrávky si nedokážeme nahrát a těch zkažených přihrávek je až moc moc.Uvidíme jak to bude dál,protože dnes chybělo ještě 6.hráčů !!!!!!!!                                         

 Bořice - Roveň 1-6  /0-3/

Branka: Pilař

 

 

Podobná zápas jako s Rosicema,v poli to není špatné ale hrozné chyby v obraně a vyložené šance neumíme proměnit..

 

30.7.2017                              

Rosice - Bořice  8-0  /3-0/

 

Sestava: Reng-Němec-Šmaha-Havlíček T.-Průcha-Peřina-Pilař-Kusý-Hrozen ml.-Unger

 

Střídali: Hrozen st.-Kouřílek-Havlíček R.

 

Branka:

 

Rosice byli dobrým soupeřem,v poli byla hra překvapivě vyrovnaná,přihrávek jsme si dali dost nechtěli jsme to nakopávat jen dopředu ale obranná činnost a útočná jsme úplně žalostní a na tom musíme zapracovat jinak budem prohrávat stále.

Doufejme,že na generálku v neděli od 17.hod.proti Litětinům už budeme komletní a podáme lepší výkon.